All for Joomla All for Webmasters

dsc0415328 czerwca 2017r. dzieci z sali zielonej po śniadaniu udały się spacerkiem na przystanek PKP, a następnie na wycieczkę pociągiem do Tarnobrzegu, gdzie udaliśmy się do Yupi Parku. Dzieci miały okazję spędzić wesoło czas wśród wielu atrakcji jakie czekały dzieci w dwóch salach. Cały Yupi Park był tylko dla naszych „Krasnali”. Po tak wspaniałej zabawie zawędrowaliśmy do Mc’Donalda, gdzie dzieci skosztowały przysmaków z zestawu Happy Mel i lodów. Wszystkie dzieci bardzo wesołe wróciły szynobusem do Nowej Dęby i spacerkiem do przedszkola. W drodze powrotnej z chęcią opowiadały o swoich wrażeniach. Nasze „Krasnale” dzielnie maszerowały i jechały pociągiem, niektóre po raz pierwszy,  za co należy im się wielka pochwała, a ich zadowolenie dało się słyszeć podczas rozmów dzieci w szyno busie w stwierdzeniach: „Ale się wybawiłem!”, „Mi podobało się wszystko!” i „Ale było odlotowo!” :)