All for Joomla All for Webmasters

2017 pozegnanie starszakowDnia 23 czerwca 2017r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków z sali niebieskiej. W auli zebrały się dzieci, cały personel przedszkola i rodzice, aby się pożegnać. Nasze najstarsze „Krasnale” zaprezentowały wspaniały występ o morskiej przygodzie wcielając się w role Piratów, Hawajek, Marynarzy i Kapitana statku. Następnie w pięknych strojach powrócili i pięknym „Polonezem” wkroczyli na aulę, aby następnie pięknymi wierszami pożegnać Panią Dyrektor Sylwię Wójcik, swoje Nauczycielki: Magdalenę Deptuch i Karolinę Sarkowicz, Panie nauczycielki od zajęć dodatkowych oraz cały personel przedszkola. Pani Dyrektor wręczyła naszym absolwentom pamiątkowe dyplomy i upominki. Na zakończenie uroczystości Rodzice podziękowali wszystkim pracownikom przedszkola i wraz z dziećmi podarowali im kwiaty z wyrazami wdzięczności za opiekę i wychowanie. Były uśmiechy, uściski, serdeczności, ale też i łzy rozstania z paniami, kolegami i koleżankami.

 Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów!