All for Joomla All for Webmasters

119 czerwca 2017r. w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie odbyło się podsumowanie projektu „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”, na którym nasze przedszkole reprezentowała grupa starszaków z sali niebieskiej. Głównym celem przedsięwzięcia było rozwijanie czytelnictwa oraz współpracy między przedszkolami. W projekcie brały udział  Przedszkola z Gminy Nowa Dęba i nie tylko. Głównym bohaterem projektu był miś Bruno, który zachęcał do podróżowania i słuchania czytanych bajek. Wraz z misiem wysyłany był  jego dziennik podróży, w którym przedszkolaki zapisywały tytuły czytanych bajek, wklejały zdjęcia swojej grupy oraz samodzielnie lub z pomocą nauczyciela wpisywały swoje imiona i pamiątkowe dedykacje. Każda grupa biorąca udział w projekcie zamieszczała relacje z pobytu Misia. Podczas odwiedzin w naszym Przedszkolu „Krasnal”, Miś zawitał na każdą sale, gdzie wraz z przedszkolakami: słuchał bajek czytanych przez nauczycielki, poznawał legendy polskie, piekł muffinki, wziął udział w dniu Niezapominajki i dniu muzyki oraz oglądał przedstawienie teatralne. Za udział w projekcie nasze przedszkole otrzymało pamiątkowy dyplom.