All for Joomla All for Webmasters

2017 06 05 ptracki dzien dziecka 05 czerwca 2017r. w naszym przedszkolu odbył się PIRACKI DZIEŃ DZIECKA. Na naszych „Krasnali” czekały liczne atrakcje przygotowane przez Panie, które w tym dniu przeobraziły się w "Piratki". Już w salach dzieci otrzymały tajemniczy list ze wskazówką, mapą oraz czapki pirackie. Kolejne listy ze wskazówkami, zadaniami i mapami ukryte były w butelkach, w różnych miejscach przedszkola i na placu zabaw. Pierwszym zadaniem było spotkanie z rekinami i przejście po kładce tuż obok nich. Następnie nasi mali piraci wzięli udział w pirackich tańcach, konkursach, zabawach oraz szantach. Nie obyło się bez przeciągania liny w iście pirackim klimacie. Ostatnim zadaniem było odnalezienie skrzyni skarbów i otwarcie jej poprzez dopasowanie wszystkich kluczy do wzoru. W skrzyni skarbów ukryte były drobne słodkie upominki dla wszystkich dzieci. Na koniec dzieci bawiły się swobodnie przy pirackiej muzyce. Były tez stoiska na których dzieci malowały twarze, otrzymywały balonowe niespodzianki i obserwowały „mega bańki mydlane”. Piracki dzień dziecka w Przedszkolu „Krasnal” upłynął w miłej i ciepłej atmosferze. Ahoj Piraci!!! Wszakże piraci też mogą być dobrzy ;)