dsc0935813 kwietnia 2017 r. na sali zielonej odbyły sie zajęcia otwarte z udziałem rodziców naszych „Krasnali”. Zajęcia pt. "Wielkanocna niespodzianka", były podsumowaniem wiadomości dzieci na temat tradycji, obrzędów i symboliki Świąt Wielkanocnych. Dzieci wraz z rodzicami wysłuchały historyjki obrazkowej o „Przygodach kurczątka wielkanocnego”, rozwiązywały zagadki, układały pisanki według wielkości, liczyły kraszanki, ćwiczyły spostrzegawczość grając w grę „Kolorowe zajączki”, ćwiczyły równowagę i spryt w zabawie ruchowej z hula hop oraz wykonały wspólny „Taniec przyklejaniec”. Na koniec zajęć była prawdziwa wielkanocna niespodzianka od Wielkanocnego Zajączka, którą zostawił pod dzrzwiami naszej sali, a były to słodycze do koszyczka wilelkanocnego. Z kolei Panie na pamiątkę tych zajęć obdarowały wszystkich  - "zajączkiem wielkanocnym". Na zajęciach panowała miła, radosna atmosfera. Rodzice poza obserwacją własnych pociech włączyli się do wspólnych zabaw. Wszystkim obecnym dziękujemy za udział w zajęciach i zachęcamy do udziału w kolejnych tego typu zajęciach, bo cóż jest piękniejszego, jak uśmiech i zadowolenie dziecka, kiedy może w swoim przedszkolu być nie tylko z panią i kolegami, ale także ze swoimi rodzicami :)