1000Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, w którym dzieci mogą wcielić się w swoje ulubione postacie bajkowe. 15 lutego 2017r. taki bal odbył się w naszym Przedszkolu „Krasnal”. Tego dnia wszystkie „Krasnale” już od rana z podekscytowaniem czekały na zabawę. Zaraz po śniadaniu dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, pszczółki, kowboje, batmanów, piratów, policjantów, strażaków, w trolle, czarownice i skrzaty oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Przedszkolaki i Panie piękne stroje miały i do świata bajek i baśni zapraszały. Kolorowy wystrój auli również cieszył oczy dzieci. Przebierańcy świetnie się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach prowadzonych przez Klauna i Else, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, i nie znikał on wcale, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie, a kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.