dsc04379Dzień Babci i Dziadka to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w przedszkolu, kiedy można usłyszeć takie słowa: „Dziadek i Babcia zawsze pocieszy, cukierasem uleczy…  Dla swych wnuków zawsze znajdą czas, bo bezgranicznie kochają nas.” Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, wszystkie wnuki zaprosiły swoje Babcie i swoich Dziadków na piękne występy. 31 stycznia – zaprezentowały się maluszki z sali różowej; 01 lutego – średniaki z sali żółtej; 02 lutego –  starszaki z sali niebieskiej; 03 lutego – starszaki z sali fioletowej; 06 lutego – wystąpiły średniaki z sali zielonej i 07 lutego – maluszki z sali czerwonej. Goście mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, grę na instrumentach, tańce dzieci i zatańczyć z nimi oraz będą mogli zobaczyć wspaniałe inscenizacje teatralne. Nasi mali artyści z dużym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzali swoje role, wkładając w nie całe swe serduszka. Natomiast dopełnieniem uroczystych spotkań było obdarowanie przez wnuki, swoim ukochanych Babć i Dziadków,  prezentami oraz słodki poczęstunek. Były to dni pełne wzniosłej atmosfery, wzruszeń i radości. Wszystkim Babciom i Dziadkom dziękujemy za przybycie:)