2016 12 jaselkaaJak co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, Panie przygotowały swoich wychowanków, aby przypomnieli historię narodzenia Jezusa, wcielając się w role Świętej Rodziny, Pasterzy,Trzech Króli, Aniołów, Gwiazdek, a nawet zwierzątek i małych Mikołajów. Jako pierwsze 16 grudnia, wystąpiły maluszki z sali różowej, 19 grudnia - średniaki z sali żółtej, 20 grudnia – starszaki z sali fioletowej, 21 grudnia – średniaki z sali zielonej, a 22 grudnia – wystąpiły starszaki z sali niebieskiej. Jak piękne to były wykonania, mogła świadczyć ilość braw zgromadzonej publiczności. Widzowie gromkimi brawami docenili trud pracy włożony w przygotowanie jasełek - dzieci pięknie zaprezentowały wyuczone role, tańczyły i śpiewały kolędy, a nad całością jak dobre anioły czuwały panie. Na koniec występów wszystkim zebranym gościom, Panie złożyły życzenia świąteczne i noworoczne, a dzieci wręczyły pięknie wykonane prezenty. Jasełka zbliżyły nas do Świąt i wprowadziły wszystkich w atmosferę radosnego oczekiwania.