dsc 0112

„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają

Wszystkie dzieci na Niego czekają.

Moc prezentów każdemu przyniesie,

Każde dziecko z prezentów się cieszy…”

Dnia 5 grudnia 2016r. na wszystkie dzieci przybyłe do przedszkola czekała wspaniała niespodzianka, a mianowicie spotkanie ze Św. Mikołajem. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Mikołaja. Był to dzień pełen niezapomnianych atrakcji i zabaw z przybyłym gościem. Dzieci przywitały Mikołaja tańcząc i śpiewając. Następnie wraz z Mikołajem wzięły udział w wielu przeprowadzonych przez swoje Panie zabawach, takich jak: „Na saneczki”, „Zaprzęg reniferów” oraz zabawy konkursowe: „Dla Mikołaja…”, „Na nartach”, „Sanie Św. Mikołaja” i „Lepimy Bałwanka”. Dzieci były zafascynowane Mikołajem i chętnie się z nim bawiły. Na zakończenie wykonane zostały pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, który obdarował wszystkie dzieci prezentami i prosił, aby były grzeczne przez cały rok. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków. Po pożegnaniu gościa przystąpiły do ich rozpakowywania :)
Dziękujemy Ci Mikołaju i zapraszamy za rok !