dsc 0044Najmłodsze „Krasnale” uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość jaką bez wątpienia było Pasowanie na Przedszkolaka, które odbyło się 23.11.2016r. Wydarzenie to jest zwieńczeniem procesu ich adaptacji do przedszkola. Zgromadzeni na uroczystości Pasowania rodzice dzieci mogli podziwiać prezentacje artystyczne naszych milusińskich. Dzieci pięknie tańczyły, śpiewały i recytowały wiersze. Punktem kulminacyjnym zaś tych uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor i jej „czarodziejskiej kredki” nasze kochane maluszki z gr I i II stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności. Na pamiątkę tego wydarzenia, każdy pasowany „Przedszkolak” otrzymał pamiątkowy dyplom.