57 a22 listopada 2016 r. w sali widowiskowej SOK-u Starszaki z naszego przedszkola z entuzjazmem włączyły się do zabawy i tańca. W tej szóstej edycji przeglądu "Roztańczone Przedszkolaki" swoje umiejętności taneczne zaprezentowały najstarsze grupy z wszystkich przedszkoli z terenu Nowej Dęby.  Nasze „Krasnale” włożyły wiele swej pracy przygotowując się do występu pod okiem swych Pań i chętnie ćwiczyły. Starszaki z sali fioletowej zaprezentowały taniec do „Marszu Radeckiego” i dodatkowo dziewczynki zatańczyły taniec „Czekolada”. Natomiast starszaki z sali niebieskiej zaprezentowały wspaniały „Taniec Smerfowy”. Były to pokazy na bardzo wysokim poziomie artystycznym i wywołały entuzjazm licznie zgromadzonej widowni. Na zakończenie uczestnicy przeglądu otrzymali pamiątkowe dyplomy, nagrody i słodycze. Jesteśmy dumni z naszych najstarszych „Krasnali” i życzymy im dalszych sukcesów :)