1 17W dniu 24 czerwca odbyła się w naszym Przedszkolu uroczystość pożegnania starszaków, które w odświętnych strojach wystąpiły przed rodzicami i młodszymi kolegami. ”Starszaki” do występu przygotowały się z dużym zaangażowaniem. Przedstawiony program wszystkim bardzo się podobał, co potwierdziły głośne brawa. Przyjaźnie, które narodziły się w przedszkolu, to cenny skarb, który ze sobą zabiorą. To, czego się tu nauczyli, to pierwszy bagaż doświadczeń: pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza książka, pierwsza ocena ich pracy. To niezatarte wspomnienia ich dzieciństwa. To dla nich młodsi koledzy dedykowali program artystyczny – wspólnie tańczyli, śpiewali piosenki na pożegnanie i prezentowali wiersze. Oczywiście dzieci otrzymały także dyplomy ukończenia przedszkola i drobne upominki, które wręczyła Pani dyrektor gratulując im i życząc powodzenia w dalszej drodze edukacji. Były uśmiechy, uściski, serdeczności, ale też i łzy rozstania z paniami, kolegami i koleżankami.

Życzymy naszym absolwentom samych sukcesów!