W dniu 05 lutego nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Rano do przedszkola przyszły te same dzieci, które widujemy codziennie, lecz już po śniadaniu na wszystkich salach dzieci założyły swoje stroje balowe i zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, kowboje, śnieżynki, klaunów, piratów, skrzatów oraz wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było trudno. Wszyscy zebraliśmy się na Auli, a Pani Dyrektor wesołej zabawy pożyczyła, i nasz tegoroczny bal otworzyła. Wesoło w przedszkolu, słychać było skoczne tańce. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. W tym roku bal poprowadziły panie nauczycielki zapraszając do wspólnych tańców, zabaw i konkursów. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały okres karnawału przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze. Po zakończeniu zabawy wszystkie Krasnale zmęczone, lecz zadowolone rozeszły się do swoich sal uśmiechnięte i pełne niesamowitych wspomnień.

Następny bal karnawałowy już za rok...