19 stycznia tego roku 2016pasowanieodbyło się w naszym przedszkolu „Pasowanie na przedszkolaka." To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które właśnie po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla naszych najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki oraz tańczyły otrzymując od rodziców i zaproszonych gości gromkie brawa. "Krasnale" złożyły uroczystą przysięgę, po czym Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiej kredki" i dokonała uroczystego „Aktu pasowania". Panie nauczycielki obdarowały dzieci pamiątkowymi dyplomami i medalami dzielnego przedszkolaka. Uwieńczeniem uroczystości był pyszny i słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek.