2015 jasekaOkres Świąt Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy i magiczny, najbardziej rodzinny i ciepły. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują jego nadejścia. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas jest niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka. Okres świętowania po raz pierwszy rozpoczęły maluszki, ku uciesze swoich rodziców i w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Jak również Średniaki i Starszaki przebrani w barwne stroje, recytowali, tańczyli i śpiewali. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po przedstawieniu dzieci wręczyły przybyłym gościom wykonane prezenty, składały życzenia i dzieliły się opłatkiem. Przedstawienia były wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.