2015 - multikinoDnia 27 listopada nasze starszaki i średniaki wybrały się na wycieczkę do Rzeszowa do Multikina. Było to niezwykłe przeżycie dla naszych starszych "Krasnali". Zwiedzanie kina dzieci zaczęły od kabiny projekcyjnej oraz kas biletowych i barów tak zwanych "Concession" oraz oglądnęły filmik edukacyjny pt. "Jak zachowujemy się w kinie? Następnie nasze "Krasnale" pełne zapału oglądnęły film "Dobry Dinozaur" Disney PIXAR. Film okazał się świetny, pełen śmiesznych i zaskakujących scen. Zaciekawione dzieci zasiadły wygodnie w fotelach i dały się wciągnąć magii kina. Po projekcji filmu wszyscy udali się na posiłek do McDonald's gdzie każdy otrzymał zestaw HAPPY MEAL. Dzieci wróciły do przedszkola pełne wrażeń i bardzo zadowolone. Wycieczka z pewnością wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.