2015-11-19- pokaz taca starszaki19 listopada 2015 roku w sali widowiskowej SOK odbył się III przegląd cyklicznej imprezy „Roztańczone przedszkolaki”. Tym razem był to pokaz najstarszych przedszkolaków. Wzięły w nim udział starszaki z naszego przedszkola. Dzieci zaprezentowały dwa piękne i ciekawe układy taneczne przygotowane przez nauczycielki, którym dziękujemy za czas i serce, które poświęciły przygotowując nasze "Krasnale" do występu. Dziewczynki zatańczyły piękny układ do piosenki "Let it go", a chłopcy do piosenki "Good Feeling". Wszyscy oglądaliśmy występ z zapartym tchem, a taniec naszych krasnali wywołał entuzjazm licznie zgromadzonej widowni. Nasze Przedszkole otrzymało wspaniały pamiątkowy dyplom, a dzieci słodkie małe co nieco.

Gratulujemy naszym "Krasnalom" i życzymy dalszych sukcesów!!!