All for Joomla All for Webmasters

 aniolkowe granie logo1

Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Aniołkowe Granie. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest rozpowszechnienie wśród społeczeństwa idei rodzicielstwa zastępczego oraz uwrażliwienie dzieci na losy ich rówieśników, którzy z różnych życiowych powodów znaleźli się w placówkach           o charakterze pieczy zastępczej. Zbiórkę charytatywną organizujemy na rzecz dzieci z Domu Dziecka przy ul. Podleśnej 6 w Stalowej Woli.

Akcja zakończy się koncertem charytatywnym, gdzie nastąpi uroczyste przekazanie zebranych podarunków.

Najbardziej potrzebne rzeczy (NOWE!)

- ubranka dziecięce powyżej 6 miesiąca  (body, śpiochy),

- skarpety, stopki, rajstopy (dziecięce i młodzieżowe),

- kosmetyki do pielęgnacji niemowląt,

- kosmetyki młodzieżowe,

- pasty do zębów,

- butelki i kubki niekapki,

- zabawki edukacyjne, interaktywne, klocki, pozytywki, zabawki drewniane (NIE PLUSZAKI),

- bajki, książki,

- przybory szkolne,

- itp.

Zbiórka potrwa do 18 stycznia.

 

Pięknie dziękujemy za Państwa hojność!